Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 20 – 26 березня

27 / 03 / 2017

Україна ввела санкції стосовно європейських депутатів, які відвідали Крим

20 березня. СБУ ввела санкції проти чотирьох європейських депутатів, які приїхали до Криму на святкування третьої річниці анексії Криму. Служба Безпеки України ухвалила рішення про заборону їм в’їзду в Україну терміном на п’ять років

 

Ільмі Умерову вручили обвинувальний висновок

21 березня. В Прокуратурі Республіки Крим слідчий ФСБ Скрипка вручив заступнику голови Меджлісу Ільмі Умерову обвинувальний висновок у його справі. Матеріали кримінальної справи будуть направлені до Бахчисарайського суду.

 

Початок допиту свідків захисту в «справі Ахтема Чийгоза»

21 березня. У Центральному районному суді Криму в ході чергового судового засідання у «справі Чийгоза» був допитаний перший свідок сторони захисту Заїр Смедляєв, який  дав свідчення про обставини подій, що передували мітингу 26 лютого.

 

Продовження терміну утримання під вартою Ахтема Чийгоза

23 березня. В підконтрольному Росії Верховному суді Криму прокурор заявила клопотання про продовження запобіжного заходу для Ахтема Чийгоза на три місяці. Сторону захисту про намір прокурора ніхто не попередив.

 

Теймура Абдуллаєва з сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» відправили в карцер

24 березня. Фігуранта сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» посадили в карцер. Причиною посадки в карцер став лист написаний Абдуллаєвим кримськотатарською мовою.

 

Суд не задовольнив скаргу Полозова на незаконний допит його слідчим ФСБ

24 березня. Київський райсуд Сімферополя не задовольнив скаргу Миколи Полозова на незаконний допит його слідчим ФСБ в якості свідка у справі Ільмі Умерова. Інтереси Полозова представляв адвокат Тарас Омельченко. Сам Полозов не був присутній на судовому засіданні.

 

У Сімферополі силовики затримали 7 активістів

25 березня. У Сімферополі силовики затримали щонайменше 7 активістів, які планували вийти на майбутній антикорупційний мітинг з одиночними пікетами.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті