Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Рустем Шейхалієв

27 / 01 / 2021

Він люблячий батько трьох дітей, турботливий чоловік, людина, яка ніколи не залишалася осторонь від проблем своїх співвітчизників. 

Його затримали під час масових обшуків 27 березня 2019 року за підозрою в тероризмі (ст. 205.5 КК РФ) за нібито причетність до діяльності забороненої в Росії організації «Хізб ут-Тахрір» разом із 22-ма іншими кримськотатарськими активістами. З 27 березня 2019 Рустем Шейхалієв знаходиться в ув’язненні. 

«Хізб ут-Тахрір» – ісламська організація, дозволена в Україні та більшості європейських і світових держав, але заборонена в Росії. Це мирний релігійний рух, якому російське законодавство безпідставно приписує екстремістсько-терористичні наміри. В Криму 58 осіб обвинувачені у нібито участі в цій організації. Здебільшого це кримськотатарські активісти, які висловлювали протест проти окупації Криму.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Хроніки