Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Регіональні координатори КримSOS проводять оцінку потреб вимушених переселенців

27 / 06 / 2022

Координатори КримSOS в 11 регіонах проводять оцінку потреб вимушених переселенців, які знаходяться у місцях компактного проживання (МКП). Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко в ефірі “Громадського радіо”. 

“Коли наші співробітники приїжджають до місць компактного проживання, вони спершу оцінюють загальну ситуацію. В яких умовах проживають люди або які послуги, інфраструктурні об’єкти є доступними, а які – ні, чи порушуються їхні права загалом. Спектр питань є дуже широким”– зазначив Голова правління КримSOS Денис Савченко.

Окрім цього, на місцях проходять інтерв’ю з  вимушеними переселенцям для з’ясування актуальних потреб. Окремо проходять зустрічі з представниками адміністрацій або місцевої влади – для координації спільних дій.

Нагадуємо, що з червня у КримSOS почали працювати регіональні представники у 11 областях України. Проведення моніторингових візитів до МКП – одна із ключових задач цих спеціалістів на даному етапі реалізації проекту. Вони вже відвідали 55 МКП вимушених переселенців. 

Ця ініціатива реалізується в рамках проєкту КримSOS “Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України” від Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Фото: з архіву “Громадського радіо”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас