Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В 11 областях розпочали роботу регіональні координатори КримSOS

14 / 06 / 2022

У 11 областях працюють регіональні координатори КримSOS. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко.

“Мережа регіональних координаторів КримSOS створена для допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Вона буде охоплювати 14 областей України”, – розповідає Голова правління КримSOS Денис Савченко.  

Зараз регіональні координатори КримSOS вже почали працювати у 11 областях: Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Волинській, Рівненській, Сумській, Житомирській , Черкаській, Вінницькій, Хмельницькій, Закарпатській областях. У найближчий час з’являться ще в трьох областях – Полтавській, Тернопільській, Чернігівській.

“Регіональні координатори допомагають відслідковувати потреби вимушених переселенців у своїх областях та шукати шляхи вирішення виявлених проблем. Зокрема, через комунікацію з місцевою владою та розвитком громадських організацій ВПО. Їх задача у моніторингу ситуації та координація”, – зазначає Денис Савченко. 

Нагадуємо, що з 1 червня у КримSOS запрацювала ініціатива, яка спрямована на посилення допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Це четверта ініціатива в рамках проєкту з Управлінням Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини