Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В КримSOS посилять проєкт допомоги для вимушених переселенців

2 / 06 / 2022

З 1 червня в КримSOS запрацювала ініціатива, яка спрямована на посилення допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко.

“З 1 червня розпочала роботу ще одна ініціатива, яка спрямована на допомогу вимушеним переселенцям. Це п’ята спільна ініціатива з Управлінням Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН), яка реалізується в Україні”,- розповів Голова правління Денис Савченко.

В рамках цієї ініціативи заплановано створення мережі регіональних координаторів для посилення допомоги ВПО та подолання викликів, що постали перед ними.

Робота регіональних координаторів розповсюджується на 14 областей:

Сумську, Житомирську, Полтавську, Черкаську, Вінницьку, Хмельницьку, Закарпатську, Тернопільську, Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Волинську, Рівненську, Чернігівську.

“Координатори будуть моніторити ситуацію та допомагатимуть вимушеним переселенцям вирішувати різні питання. Окремий напрям роботи регіональних координаторів – розвиток та підтримка громадських організацій та неформальних ініціативних груп, що опікуються ВПО”, – додав  Денис Савченко.

Нагадуємо, з 2015 року КримSOS реалізує проект “Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України” УВКБ ООН.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини