Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Координатори КримSOS провели моніторингові візити у 11 регіонах

23 / 06 / 2022

Регіональні координатори КримSOS провели моніторингові візити до місць компактного поселення (МКП)  вимушених переселенців у 11 областях країни. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко. 

“Представники КримSOS у регіонах відвідали 55 МКП вимушених переселенців. Ці візити допомагають виявити проблеми, пов’язані з вимушеним переселенням людей, та сприяють їхньому подальшому вирішенню”, – розповів Голова правління КримSOS Денис Савченко

У червні моніторингові візити відбулись у Київській, Івано-Франківській, Чернівецькій,  Житомирській, Сумській, Львівській, Вінницькій, Хмельницькій, Волинській, Рівненській, Черкаській,  Закарпатській областях. Нагадуємо, що у КримSOS з червня працюють 11 регіональних координаторів для посилення допомоги ВПО. Один з напрямків їх роботи – моніторингові візити до місць компактного розселення (МКП) вимушених переселенців. Ці ініціативи діють в рамках проєкту КримSOS “Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України” від Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН). 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини