Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Повертаємо своїх. КримSOS візьме участь у “Фестивалі думок 2023”

26 / 09 / 2023

Громадська організація КримSOS візьме участь у “Фестивалі думок 2023”, який відбудеться 30 вересня у Національному музеї історії України у другій світовій війні. 

У межах заходу відбудеться зустріч-обговорення «Повертаємо своїх! Які кроки необхідні для реінтеграції деокупованих територій?». Дискусія підготовлена Коаліцією громадських організацій, що опікуються питаннями захисту прав постраждалих від збройної агресії проти України, до якої входить і КримSOS.  

Під час зустрічі експерти обговорять виклики, що чекатимуть на державу після деокупації територій. Представниці Коаліції розповідатимуть про особливості реалій життя після звільнення населених пунктів у різних сферах: від освіти до люстраційних процесів, відновлення системи охорони здоров’я тощо.  

Зокрема адвокаційна менеджерка КримSOS Анна Рассамахіна розповість про питання документів, отриманих на тимчасово окупованих територіях України, державну політику щодо їх легітимізації, нормативні акти, які треба розробити та ухвалити для вирішення цих питань.  

Участь у дискусії візьмуть:  

  • Анна Рассамахіна – ГО «КримSOS»; 
  • Віолета Артемчук – ГО «Донбас SOS»; 
  • Юлія Матвійчук – БФ «Восток SOS». 

Модераторка зустрічі – Олександра Дворецька радниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та співзасновниця БФ «Восток SOS». 

Також ми підготували опитування про необхідні кроки для реінтеграції окупованих територій. Просимо відповісти на декілька питань, які стосуються реінтеграції (де)окупованих територій. Це допоможе нам краще зрозуміти ваші позиції і ідеї. Результати опитування будуть оприлюднені під час дискусії.  

Коли: 30 вересня, 12:45-14:15 
Де: Київ, Національний музей історії України у другій світовій війні, монумент Батьківщина-Мати 
Реєстрація на Фестиваль думок 2023 за посиланням .

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини