Ви знаходитесь:

Євген Каракашев

Січень 28, 2021 12:17 0 69
crimeahrg.org
Євген Каракашев народився 21 серпня 1978 року. Мешканець Євпаторії. Лівий активіст, що дотримується анархістських переконань. Був засуджений до 6 років колонії загального режиму за звинуваченням в скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 і ч. 2 ст. 205.2 («Публічні заклики до тероризму) КК РФ. 

Під вартою з 2 лютого 2018 року. Євген Каракашев був затриманий 1 лютого 2018 року. В день затримання в його будинку пройшов обшук. 

«Брали жорстко: вломилися мужики в цивільному, не ввійшли — відразу поклали на підлогу, заламали, наділи наручники за спину. Тільки ввечері Каракашев зміг подзвонити другу і попросив знайти адвоката», — розповідає Олена Савчук.

Слідчий стверджував, що «запропонував» Каракашеву проїхатися в відділ, на що той погодився добровільно. 

Приводом для порушення кримінальної справи став опублікований в соціальній мережі «ВКонтактє» відеоролик «Останнє інтерв'ю приморських партизанів», в якому вони пояснюють мотиви своїх дій. Це відео визнано в Росії екстремістським, бо «збуджує ненависть до певної соціальної групи». Скоріш за все, кримінальну справу проти Євгена Каракашева було порушено в контексті його опозиційної суспільно-політичної діяльності як неодноразового учасника протестних акцій в Криму і засновано на фальсифікації доказів.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів