Ви знаходитесь:

Узеїр Абдуллаєв

Січень 29, 2021 12:05 0 47
crimean-solidarity.org
Узеїр Абдуллаєв – кримчанин, засуджений за нібито організацію діяльності терористичного угрупування. У жовтні 2016 року до нього і його брата Теймура увірвалися з обшуком, а затим затримали, обвинувативши в тому, що вони є членами ісламської організації «Хізб ут-Тахрір».

Узеїр став чемпіоном Європи з тхеквондо у 1996 році і займався тренерською діяльністю. Він тренував також українські силові спецпідрозділи. Під час «суду» над ним виявилося, що кілька конвоїрів були його колишніми учнями. За 2 місяці після затримання з’явилася інформація про застосування тортур щодо нього. В ув’язненні в Узеїра почалися серйозні проблеми зі здоров’ям. Вдома на Узеїра чекає дружина та четверо дітей.  

«Хізб ут-Тахрір» – ісламська організація, дозволена в Україні та більшості європейських і світових держав, але заборонена в Росії. Це мирний релігійний рух, якому російське законодавство безпідставно приписує екстремістсько-терористичні наміри. В Криму 58 осіб обвинувачені у нібито участі в цій організації. Здебільшого це кримськотатарські активісти, які висловлювали протест проти окупації Криму. 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів