Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Надії на звільнення немає: український політв'язень Андрій Коломієць написав листа з російської колонії

21 / 09 / 2021

Галина Коломієць, дружина українського політв’язня Андрія Коломійця, опублікувала його лист з колонії № 14 Краснодарського краю РФ. У ньому в’язень дякує всім небайдужим за допомогу і підтримку. У листі він також заявив, що у нього вже немає надії на звільнення за допомогою обміну ув’язненими між Україною та РФ.

«Надії звичайно вже немає ні на обмін, ні на звільнення. Наша історія застаріла, доведеться досиджувати 4 роки. Спасибі величезне “Меморіалу”, батькам … Ви одиниці які підтримують і турбуються про нас, не кидайте Галю, бо якщо вона зневіритися, то не буде кому мене підбадьорювати», — пише український політв’язень.

фото: facebook/Галина Геннадіївна Коломієць

Як ми повідомляли раніше, Андрій Коломійця на рік помістили в суворі умови утримання у виправній колонії №14 Краснодарського краю.

За чотири роки перебування в цій колонії українець 13 разів перебував в ШІЗО.

Нагадаємо, громадянина України Андрія Коломійця затримали в травні 2015 року в Кабардино-Балкарії за підозрою у зберіганні наркотиків.

Пізніше його перевезли до Криму, де звинуватили в замаху на вбивство двох кримських співробітників спецпідрозділу «Беркут» під час подій Революції Гідності у Києві. 

10 червня 2016 року Андрія Коломійця засудили до 10 років колонії за ч. 3 ст. 30 п.п. «а», «б», «е», «л» ч. 2 ст. 105 («Замах на вбивство двох осіб у зв’язку зі здійсненням ними службової діяльності, скоєне загальнонебезпечним способом, з мотивів політичної та ідеологічної ненависті») і за ч. 2 ст. 228 КК РФ.(«Незаконне придбання, зберігання, перевезення без мети збуту рослин, що містять наркотичні засоби або психотропні речовини, або їхніх частин, що містять наркотичні засоби або психотропні речовини, у великому розмірі»).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини