Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Мешканця окупованого РФ Криму двічі за добу затримали на адмінкордоні силовики окупантів

8 / 01 / 2020

«В перший раз близько 11:00 під час переходу кордону у напрямку з Криму був затриманий на додаткову перевірку. Весь цей час його чекали родичі, серед яких його дружина, а також родина її брата з чотирма дітьми. Абдурахмана повели до приміщення, забрали телефон та ставили запитання щодо списку контактів та особистого листування в ньому. Через дві години його відпустили. Він супроводжував родичів до українського КПП і відразу ж разом з дружиною повернувся назад. На зворотному шляху при повторному переході російського КПП о 14.10 дня був вдруге затриманий співробітниками в формі з шевронами ФСБ для додаткової перевірки», – повідомляють активісти ГО «Кримська солідарність».

На КПВВ вирушила його дружина Хатідже. В результаті її також відвели в окреме приміщення. Їй було поставлено запитання щодо її громадянської позиції, про те, з якої причини відбуваються арешти в Криму, про те, що їй відомо про «Кримську солідарність». Також цікавилися про її брата, Гірая Куламетова. Вона відмовилася відповідати на питання.

За її інформацією, при першому затриманні її чоловікові було поставлено запитання про те, яку літературу він читає, чи відвідує суди та зустрічі «Кримської солідарності».

Через три години утримання Абдурахмана Ульчіцкого відпустили.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини