Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кривавий клоун нагадав російському послу про окупований Крим

13 / 06 / 2016

Сьогодні, 10 червня, російський посол в Україні Михайло Зурабов приймав у себе вдома колег з інших країн з нагоди святкування дня Росії. Дипломати та посли почали з’їжджатись до будинку Зурабова близько п’ятої вечора. За попередніми даними у гості до російського посла завітали колеги з Білорусії, Кіпру, Нідерландів, Вірменії, Таджикістану, Узбекистану та Йорданії.

Про організацію «званої вечері» дізналися громадські активісти та провели неподалік від будинку посла акцію під назвою «Кривава гостинність». Активісти збудували обабіч дороги імпровізовані блок пости та поклали біля них муляжі, які за їх словами символізують жертв російської агресії на Донбасі та в окупованому Криму.

Організаторами акції виступили ГО «Евромайдан-Крим», Благодійний фонд «Восток SOS» та Братство козацького бойового звичаю «СПАС».

Один із учасників акції був переодягнений у кривавого клоуна, який за образом нагадував відомого антигероя Джокера з фільмів про Бетмена. З кокошником на голові та російським прапором на плечах він намагався пригостити проїжджаючих повз дипломатів бутербродами. Останні були приготовлені з тваринних тельбухів та крові. Інші активісти стояли поряд та тримали у руках плакати із написами «Росія — це агресор», «Кривавий сендвіч», «Окупований Крим» та інші.

Згодом частину плакатів активісти поклали на проїжджу частину та облили їх залишками тваринної крові.

Втім, дипломати жодним чином не відреагували на їхні дії, лише окремі  автомобілі спиняли на певний час швидкість.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті