Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: вибухи в Криму можуть викликати нову хвилю переслідувань

17 / 08 / 2022

Вибухи на воєнних об’єктах в тимчасово окупованому Криму можуть спричинити нову хвилю політично мотивованих переслідувань. Про це повідомив координатор КримSOS Денис Савченко в ефірі Апостроф TV

“Ми бачимо, що окупанти почали піддаватися параної, стали більше контролювати рух людей і відповідно ми бачимо, що є реальною загроза посилення переслідувань місцевого населення на території Криму, зокрема, тих категорій населення, які вважаються нелояльними і вважаються в зоні ризику для окупантів. Це, зокрема, кримські татари”, – сказав Денис Савченко. 

16 серпня в окупованому Криму сталися вибухи на складі боєприпасів поблизу селища Азовське Джанкойського району. Згодом очевидці повідомили про вибухи на військовій авіабазі в селищі Гвардійське Сімферопольського району.

“Ми точно можемо сказати, що згідно з тією практикою, котру встановили окупанти протягом останніх восьми років, для того, щоб відволікти зазомбованих росіян від реальної ситуації, окупанти дійсно можуть посилювати переслідування кримських татар. Проводити обшуки, арешти, вигадувати диверсантів, шпигунів і терористів абсолютно без якихось доказів і відповідно, звичайно, таким чином створювати штучний, абсолютно неправдивий образ частини місцевого населення в Криму”, – додав Денис Савченко. 

Нагадуємо, що після вибухів на військовому аеродромі Саки поблизу селища Новофедорівка 9 серпня російська окупаційна влада ввела в Криму високий “жовтий” рівень терористичної загрози. За ним слідували вісім обшуків у будинках кримських татар в Джанкойському районі, шістьох людей затримали за нібито причетність до ісламської організації “Хізб ут-Тахрір”. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас