Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: ситуація в Криму після вибухів

16 / 08 / 2022

Вибухи в окупованому Криму призвели до транспортної кризи та посилення паніки серед місцевого населення та росіян, які перебувають на півострові. Про це повідомляє координатор КримSOS Денис Савченко.

«Люди в окупованому Криму намагаються поїхати якомога подалі від військових об’єктів та місць статегічного призначення. Після вибухів у селищі Гвардійське Сімферопольського району були помічені велика кількість гелікоптерів, які піднялись і полетіли в невідомому напрямку», – розповідає координатор КримSOS Денис Савченко.

Вранці 16 серпня пролунало кілька потужних вибухів на складі з боєприпасами поблизу селища Азовське Джанкойського району в тимчасово окупованому Криму. Згодом очевидці повідомили про вибухи на військовій авіабазі в селищі Гвардійське Сімферопольського району.

«На виїзді з Криму утворився автомобільний корок з охочих виїхати з тимчасово окупованої території. Як стало відомо КримSOS, окупанти встановили контрольно-пропускний пункт (КПП) перед Керченським мостом та перевіряють всіх, хто виїжджає з півострова», – додав Денис Савченко.

Ми просимо кримчан завчасно потурбуватися про облаштування надійного укриття,  дотримуватись правил безпеки та зберігати спокій.

Нагадаємо, що 9 серпня сталися вибухи на території військового аеродрому поблизу міста Саки. За свідченнями очевидців, 14 гучних вибухів тривали близько години, що спричинило паніку серед російського населення півострова. У Криму був запроваджений високий «жовтий» рівень терористичної загрози.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини