Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

95 громадян України стали жертвами політичних переслідувань у Криму у “справах Хізб ут-Тахрір”

12 / 08 / 2022

95 громадян України стали жертвами політичних переслідувань у “справах Хізб ут-Тахрір” в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко

“Наразі 92 громадяни України є жертвами політичних переслідувань за справами “Хізб ут-Тахрір”, ще трьох звільнили після відбуття ув’язнення. 11 серпня відбулися обшуки у будинках семи кримських татар, шестеро з них були затримані”, – розповідає Євгеній Ярошенко. 

11 серпня окупанти провели 8 незаконних обшуків у місті Джанкой та Джанкойському районі. Шістьох кримських татар затримали за статтею 205.5 Кримінального кодексу рф “Організація діяльності терористичної організації та участь в діяльності такої організації”. Затриманих відвезли в управління ФСБ Криму, а надалі – в ізолятор тимчасового тримання Сімферополя, де вони очікували на судове засідання щодо обрання запобіжного заходу. 

Міжнародна політична ісламська партія “Хізб ут-Тахрір” визнана терористичною організацією рішенням верховного суду рф у 2003 році, однак легально діє на території України та більшості держав світу.

Джерело фото: Кримська Солідарність / Facebook

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини