Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: світ має жорстко відреагувати на псевдовибори на окупованих територіях 

11 / 09 / 2023

Україна та весь цивілізований світ має жорстко відреагувати на псевдовибори, які влаштувала росія на тимчасово окупованих територіях. Про це заявив голова правління КримSOS Олексій Тільненко в коментарі Суспільному. 

«І Україна, і весь цивілізований світ має жорстко відреагувати на це [незаконні псевдовибори на окупованих територіях України] і відповідно ввести персональні санкції. І, звичайно, українські правоохоронні органи мають це все зафіксувати для того, щоб усі люди, які брали в цьому участь, не уникнули відповідальності. Зокрема ті люди, які балотувалися, обійняли посади, забезпечували цей так званий виборчий процес», — каже Олексій Тільненко. 

10 вересня 2023 року в росії та на тимчасово окупованих територіях України пройшов так званий «Єдиний день голосування». Цього року окупанти провели псевдовибори на окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей, а також у тимчасово окупованому Криму. 

Псевдовибори на окупованих територіях є результатом незаконного застосування законодавства держави-агресора на окупованій території. Будь-які результати є юридично нікчемними та суперечать нормам українського та міжнародного законодавства. 

Нагадуємо, що персональні санкції мають бути введені проти всіх причетних до злочинів у тимчасово окупованому Криму. Зокрема 9 вересня 2023 року Європейський союз увів санкції проти шести осіб, які причетні до політично вмотивованих переслідувань в окупованому Криму. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини