Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: стан здоров’я Ірини Данілович суттєво погіршився

15 / 12 / 2022

Через відсутність медичної допомоги та нелюдські умови утримання у СІЗО стан здоров’я громадянської журналістки і медсестри Ірини Данілович суттєво погіршився. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

«Як стало відомо КримSOS, Ірина Данілович майже втратила слух через відсутність медичної допомоги у СІЗО. Також активістка страждає від сильного головного болю через запалення вуха, що може призвести до менінгіту», — розповів Євгеній Ярошенко.

30 листопада під час судового засідання ув’язнена громадянська журналістка Ірина Данілович повідомила, що за постійне відстоювання своїх прав адміністрація СІЗО перевела її в камеру без опалення, де вона захворіла отитом і потребує лікування.

«Наразі Ірина Данілович потребує діагностики та кваліфікованого огляду лікаря-отоларинголога, але адміністрація слідчого ізолятора ігнорує її потреби в наданні медичної допомоги», – додав аналітик.

Нині Ірина Данілович перебуває у СІЗО № 1 міста Сімферополя. 7 травня у так званому «Київському районному суді м. Сімферополя» їй обрали запобіжний захід — тримання під вартою. Як стало відомо КримSOS, понятим під час «суду» був співробітник окупаційної поліції, який надав хибні свідчення.

Раніше Данілович розповідала про посилення тиску з боку російського ФСБ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини