Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фасилітатори КримSOS провели опитування 2054 ВПО 

7 / 03 / 2023

Фасилітатори КримSOS опитали 2054 внутрішньо переміщених осіб (ВПО) щодо їхніх проблем та потреб. Про це розповіла менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«За чотири місяці роботи фасилітатори КримSOS провели індивідуальні опитування 2054 ВПО щодо їхніх проблем та потреб. За результатами опитувань, внутрішньо переміщених осіб найбільше потребують гуманітарної та психологічної допомоги. Також ВПО турбують питання соціальних виплат, працевлаштування і доступу до медичних послуг», — розповідає Ольга Шкарупа.

З опитаних осібо 848 нині перебувають у західних областях України, 746 — у північних, а 460 – у центральних

Наразі 39 фасилітаторів КримSOS працюють у 13 областях України: Вінницькій, Полтавській, Сумській, Черкаській, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Чернігівській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Волинській та Чернівецькій. Незабаром також планується залучити фасилітаторів у Івано-Франківській.

Робота фасилітаторів у регіонах — це одна з активностей КримSOS у межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара в справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини