Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS посилює роботу з виявлення ризиків в щодо захисту внутрішньо переміщенних осіб

16 / 11 / 2022

З листопада КримSOS посилює роботу із виявлення ризиків щодо захисту внутрішньо переміщених осіб (ВПО) із залученням фасилітаторів у регіонах. Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«Вже цього місяця 39 фасилітаторів розпочнуть свою роботу в межах проєкту із виявлення ризиків в галузі захисту внутрішньо переміщенних осіб. Вони індивідуально спілкуватимуться із вимушеними преселенцями та фіксуватимуть основні проблеми у галузях юридичного та соціального захисту, роботи з дітьми тощо. Дані направлятимуть партнерам з проєкту УВКБ ООН для їхнього аналізу та опрацювання», — розповіла Ольга Шкарупа.

39 фасилітаторів працюватимуть у 13 областях України: Вінницькій, Полтавській, Сумській, Черкаській, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Чернігівській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Волинській та Чернівецькій.

«У кожній з областей будуть три фасилітатори, які нині проходять навчання від УВКБ ООН. Здебільшого це представники ВПО та постраждалого від війни населення чи місцеві активісти», — додала Ольга Шкарупа.

Робота фасилітаторів у регіонах – це одна з активностей КримSOS у межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини