Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: щонайменше 14 кримських татар стали жертвами незаконних дій окупантів через пошуки причетних до диверсій на залізниці

22 / 06 / 2023

З лютого 2023 року щонайменше 14 мешканців Криму піддавались незаконним діям окупаційних силових структур через намагання знайти «винних» у диверсіях на залізниці. Однак підозрюваних досі не виявлено.

За цей час окупанти провели щонайменше 11 обшуків та 10 затримань.  Одне із затримань мало елементи насильницького зникнення. Всі ці незаконні дії силовиків спрямовані винятково проти кримських татар.

Лише у березні 2023 року окупанти незаконно обшукали будинки 8 кримських татар. Зазвичай окупанти приїжджають з обшуками рано вранці та проводять слідчі дії у грубій формі. Подекуди після обшуків затриманих відвозили у будівлю управління ФСБ у Сімферополі. 

Нагадаємо, що у Криму понад 110 зі 150 жертв політично вмотивованих переслідувань є кримськими татарами. Окупаційна влада у будь-який спосіб намагається подавити на півострові спротив кримськотатарського населення, яке не є лояльним до кремля. Окрім того, за допомогою сфабрикованих справ, необґрунтованих обвинувачень та постійних незаконних обшуків росія дискредитує кримських татар, створюючи образ загрози громадській безпеці Криму.

Фото: соціальні мережі

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини