Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: росіяни продовжуватимуть обшуки, поки не знайдуть «винних» у пошкодженні залізниці в Криму

23 / 03 / 2023

Окупанти продовжуватимуть обшуки в Криму, допоки не знайдуть «винних» у пошкодженні залізниці наприкінці лютого. Про це розповів Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко.

«Сьогодні російські силовики здійснили нові обшуки в будинках кримських татар, яких підозрюють у пошкоджені залізниці 23 лютого. За нашими спостереженнями, окупанти продовжуватимуть свавільні обшуки й надалі, поки не знайдуть, на кого «повісити» обвинувачення», — вважає Олексій Тільненко.

23 березня російські силовики здійснили ще два обшуки в будинках кримських татар. Обшуки відбулися в місті Бахчисарай. Перший — у будинку делегата Курултая кримськотатарського народу Мустафи Мустафаєва. Його разом із сином відвезли до будівлі ФСБ у Сімферополі.

Другий обшук провели в будинку сусіда Мустафаєва, кримського татарина Шевкета Ергашева. Його також вивезли до будівлі ФСБ.
Чоловіків підозрюють у пошкодженні залізниці в Бахчисарайському районі тимчасово окупованого Криму 23 лютого. Після події півострів сколихнула нова хвиля масових обшуків у будинках кримських татар у різних районах півострова. Упродовж двох тижнів у Криму відбулися 7 обшуків, які мають на меті залякування кримських татар.

Фото: Кримська Солідарність

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини