Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: росія масово викрадає українців на тимчасово окупованих територіях для обміну

20 / 06 / 2022

росія масово викрадає цивільних громадян України на тимчасово окупованих територіях для обміну на своїх військовополонених. Про це розповів аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко у коментарі “Суспільне новини”.

“росія ставиться до людей – до цивільних заручників, до політв’язнів –  як до предмета переговорного торгу. Це можна спостерігати на прикладі того, як на окупованих територіях масово беруть у заручники людей”, –  розповів аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

Раніше Євгеній Ярошенко розповідав, що може збільшитися кількість  викрадень кримських татар на Херсонщині та утримання їх у Сімферопольському СІЗО через начебто участь у батальйоні імені Номана Челебіджіхана.

“Когось звільняють, обмінюючи на своїх військовополонених. Когось вивозять на окуповані території, маю на увазі Крим чи ОРДЛО (окремі райони Донецької та Луганської області, – прим.ред), або на територію російської федерації. Там люди опиняються у пенітенціарних установах”, – додав Євгеній Ярошенко.

За інформацією КримSOS, з початку повномасштабного вторгнення окупанти затримали 7 людей за нібито причетність до батальйону імені Номана Челебіджіхана. З них 4 були викрадені з окупованої Херсонщини та насильно вивезені до окупованого Криму. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас