Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: російська мобілізація спрямована на неслов’янські народи

6 / 10 / 2022

«Часткова» мобілізація у рф стосується переважно неслов’янських народів. Про це аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко повідомив у коментарі азійському медіа Caravanserai.

«Росія завжди активно залучала неросійських народів до бойових дій. Ви тільки подивіться, скільки їх було мобілізовано з Башкортостану, Дагестану та Бурятії [регіонів Росії з переважно неслов’янським населенням]», — розповів Євгеній Ярошенко.

Не стала виключенням і так звана «часткова» мобілізація, яку рф розпочала 21 вересня. Кількість мобілізованих кримських татар подекуди сягає 90 % у деяких містах та селах окупованого півострову.

«Скільки мобілізували з Москви і Петербурга? Цифри говорять самі за себе. Неросійські народи [призовом] вони їх громлять», — додав аналітик.

Через таку мобілізацію росія намагається придушити можливий супротив неслов’янських народів. Крім того, шляхом мобілізації росія може прагнути витіснити кримських татар з окупованого півострова. Наприклад, в одному з населених пунктів 27 з 28 повісток отримали кримські татари.

Фото: Фокус

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас