Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

КримSOS: під час окупації Херсонщини зафіксований щонаймеше 381 випадок насильницьких зникнень

25 / 11 / 2022

Станом на 25 листопада, щонайменше 381 випадок насильницьких зникнень зафіксовано у Херсоні та Херсонській області. Про це повідомив Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко

«За даними КримSOS, щонайменше 381 особа стала жертвою насильницьких зникнень та викрадень окупантами у Херсоні та Херсонській області. З них абсолютна більшість – цивільні українці. Крім того, як мінімум 60 громадян України були вивезені до території окупованого Криму з півдня України», – розповів Олексій Тільненко.

Про випадки викрадення цивільних та взяття у полон військових можна повідомляти на відповідну «гарячу лінію» КримSOS за номерами: +38 097 327 69 56 та +38 095 931 00 65. Спеціалісти надають консультації телефоном з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. У суботу та неділю спілкування відбувається у месенджерах WhatsApp та Signal.  

Нагадуємо, що від початку повномасштабного вторгнення окупанти затримали у Херсоні та примусово вивезли до окупованого Криму активістку Ірину Горобцову та іспанського волонтера Мар’яно Гарсіа Калатаюд. Відомо, що їх незаконно утримують у Сімферопольському СІЗО.  

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини