Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: позбавлення волі Ірини Горобцової має ознаки насильницького зникнення

21 / 10 / 2022

Позбавлення волі активістки з Херсону Ірини Горобцової має ознаки насильницького зникнення. А її примусове переміщення у Сімферопольське СІЗО є незаконним. Про це розповів Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко.

«Затримання Ірини Горобцової має всі ознаки насильницького зникнення. По-перше, жінку викрали російські окупанти, тобто офіційні представники держави-агресора. По-друге, тривалий час окупанти не повідомляли рідним про долю та місце перебування Ірини. По-третє, Ірина весь цей час була позбавлена права на захист, наприклад, допомоги незалежного адвоката», — розповів Олексій Тільненко.

Впродовж кількох місяців про долю Ірини Горобцової не було нічого відомо. За інформацією КримSOS, зараз активістка перебуває у СІЗО Сімферополя.

Нагадаємо, що 13 травня у Херсоні до будинку батьків Ірини Горобцової прийшли озброєні російські військові та без пояснень забрали жінку з собою. В офіційних джерелах повідомили, що Ірина зазнала тиску та катувань з боку російських силовиків, які обвинувачували її у начебто «коригуванні вогню по аеропорту в Чорнобаївці».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини