Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: окупанти обмежили виїзд жителям Новофедорівки в Криму

20 / 09 / 2022

Окупанти обмежили виїзд жителям селища міського типу Новофедорівка Сакського району в окупованому Криму. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

«Як стало відомо КримSOS, окупанти обмежили мешканцям Новофедорівки в Криму виїзд за межі населеного пункту. Крім того, місцевих жителів попросили не розповсюджувати інформацію про ситуацію в селищі та обмежити спілкування з людьми поза громадою», — розповів Євгеній Ярошенко.

Наразі наказів та заборон на офіційному рівні не вводили, окупанти обійшлися усним попередженням. За їхніми словами, обмеження на виїзд вводять «в інтересах їхньої ж безпеки». 

«Забороною на виїзд окупанти порушують право на свободу пересування, закріплене у Європейській конвенції з прав людини. Такі їхні дії також можуть тягнути за собою інші порушення прав людини, зокрема права на свободу вираження поглядів та права на повагу до приватного і сімейного життя», — додав Євгеній Ярошенко.

Вранці 18 вересня місцеві телеграм-канали знову повідомили про вибухи поблизу Новофедорівки в тимчасово окупованому Криму. Наразі невідомо, чи йшлося про влучання, чи про роботу ППО. 9 серпня сталися вибухи на території військового аеродрому Саки поблизу Новофедорівки. Вони стали першими на території півострову за довгий час з початку окупації та спричинили неабияку паніку серед росіян та місцевих жителів.

Фото з відкритих джерел

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини