Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: окупаційна адміністрація надала усне розпорядження не випускати гостей деяких готелів у Криму

17 / 07 / 2023

Після вибухів на мосту через Керченську протоку деяким готелям в окупованому Криму надійшло розпорядження від окупаційної адміністрації – не випускати гостей за межі їхньої території. Про це аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко розповів у коментарі 1+1.

«Нам відомо, що деяким готелям та пансіонатам [окупованого Криму — ред.] надійшло розпорядження від окупаційної адміністрації, щоби вони не випускали туристів за межі цих рекреаційних зон. Також ті, хто мали б сьогодні виїжджати з Криму, їхнє перебування в готелях продовжують через логістичні проблеми», — розповів Євгеній Ярошенко.

КримSOS стало відомо, що близько 5 ранку деяким власникам кримських готелів надійшло неофіційне розпорядження не випускати гостей за межі зон відпочинку.За наявною інформацією, власникам готелів телефонували з так званого «Міністерства курорту й туризму республіки Крим». Однак офіційного повідомлення на ресурсах окупаційних установ та ЗМІ нема.

Близько 3 ночі 17 липня на мосту через Керченську протоку сталися два вибухи. За різними даними, пошкоджені обидві смуги для автомобільного транспорту, частина — обвалилася. Вибух ставить небажаних туристів та окупантів у Криму у вразливе становище – без можливості зручно виїхати з півострова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини