Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: вибух на Керченському мосту залишає окупантів у вразливому становищі

17 / 07 / 2023

Вибух на мосту через Керченську протоку, який стався вночі 17 липня, ставить небажаних туристів та окупантів у Криму у вразливе становище. Про це в коментарі Суспільному розповів аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

«Нещодавно був дуже влучний удар по Чонгарському мосту, а Чонгарський міст — це один із трьох шляхів сполучення Криму та материкової України. Крим так географічно розташований, що ледь не з усіх боків – це або вузькі перешийки, або мости. Їхнє пошкодження залишає, власне, як окупантів, так і нежданих туристів, у вразливому становищі», – каже Євгеній Ярошенко

За інформацією КримSOS, деякі туристи, що незаконно в’їхали до окупованого Криму, розмірковують над можливістю виїхати з півострова так званим «сухопутним коридором» через окуповані території материкової України. 

«Але ж люди чудово розуміють, що там відбуваються активні бойові дії. Це територія, за яку ми всі боремося, за її деокупацію», — додає аналітик.

Близько 3 ночі 17 липня на мосту через Керченську протоку в окупованому Криму сталися два вибухи. За різними даними, пошкоджені обидві смуги для автомобільного транспорту, частина — обвалилася.

КримSOS відомо, що на півдні півострова спостерігаються черги на заправках. Водночас їх поки що немає на півночі Криму.

«Це, скоріше, шокова реакція, адже за тією інформацією, якою ми володіємо з минулого року, пальне завозять не автомобільним і не залізничним транспортом, а поромним. Тому це, скоріше, така шокова реакція людей, як і під час будь-якої надзвичайної події», — пояснює Євгеній Ярошенко.
Нагадуємо, що 8 жовтня 2022 року на незаконно збудованому Керченському мосту також прогримів вибух, внаслідок якого обвалилася частина автомобільного мосту. Тоді на території всього окупованого півострова посилилися панічні настрої.

Фото з відкритих джерел

Вибір редакції

Ще Новини