Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS оголошує тендер на закупівлю техніки та електроніки для офісу

16 / 05 / 2023

Громадська організація КримSOS запрошує постачальників взяти участь у тендері на закупівлю техніки та електроніки для офісу.

Тендер проходить в рамках реалізації проєкту «Посилення спільнот ВПО в  західних та центральних  областях України»  згідно з партнерською Угодою з УВКБ ООН № UKR01/2023/0000000308/000.

Усі вимоги та характеристики продукції дивіться у документах тут ITB 0323KrymSOS Оргтехніка та електроніка 

Пропозиції приймаються на адресу електронної пошти tender@krymsos.com  не пізніше 18:00 30 травня 2023 року. Обов’язково вказуйте у темі листа «RFQ 03/23KrymSOS». 

Будуть розглядатися пропозиції надіслані у строк та що відповідають умовам конкурсу. 

Результати відбору кожен учасник дізнається у листі, який буде надіслано йому на електронну пошту.

Додаткові вимоги до Учасників тендеру: 

– Учасники тендеру погоджуються з тим, що Замовник не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги Учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Замовнику. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Замовник має право володіння ними.

– Замовник не несе відповідальності за роботу операторів зв’язку, якщо з якихось причин пропозиція не потрапила в строк, зазначений умовами конкурсу; за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

– Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

– У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру,  та/або питань, неврегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Замовником. Рішення Замовника  є остаточним та оскарженню не підлягає.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Закупівлі