Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS оголошує тендер на закупівлю техніки для офісу

16 / 06 / 2022

Громадська організація КримSOS запрошує постачальників прийняти участь у тендері на закупівлю комп’ютерного обладнання та оргтехніки. 

Тендер проходить в рамках реалізації проекту «Посилення спільнот ВПО в  західних та центральних  областях України»  згідно партнерської Угоди з УВКБ ООН № UKR01/2022/MY/0000000283/001. 

Наразі потрібні: ноутбуки, планшети, багатофункціональні  пристрої (БФП) для друку та картриджи до них, зовнішні жорсткі диски, флешки (USB-flash носії), бездротові миші,  гарнітури, Web-камера. Усі вимоги та характеристики продукції дивіться у документах тут (Додаток В).

Пропозиції приймаються на адресу електронної пошти tender@krymsos.com  не пізніше  11:00 24.06.2022. Обов’язково вказуйте у темі листа «RFQ 01/22KrymSOS». 

Будуть розглядатися пропозиції надіслані у строк та що відповідають умовам конкурсу.   

Результати відбору кожен учасник дізнається у листі, який надішлють йому на електронну пошту.

Додаткові вимоги тендеру: 

– Учасники тендеру погоджуються з тим, що Замовник не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги Учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Замовнику. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Замовник має право володіння ними.

– Замовник не несе відповідальності за роботу операторів зв’язку, якщо з якихось причин пропозиція не потрапила в строк, зазначений умовами конкурсу; за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

– Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

– У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру,  та/або питань, неврегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Замовником. Рішення Замовника  є остаточним та оскарженню не підлягає.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Закупівлі