Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: Кабмін погодив створення кадрового резерву для державних органів на деокупованих територіях

24 / 05 / 2023

Кабінет Міністрів України схвалив створення резерву кадрів для відновлення органів влади на деокупованих територіях. Спочатку проєкт реалізовуватиметься в експериментальному режимі, про це на своїй сторінці на Facebook повідомила постійна представниця президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева.

Участь у робочій групі з розроблення проєкту брав і Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко. На його думку, до резерву кадрів має бути залучене місцеве населення півострова, тож не варто розраховувати лише на фахівців із материкової частини України.

«Питання формування кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях також важливе і вимагає від української влади підготовчої роботи. На нашу думку, варто скористатися всіма можливостями. Однією з них ми бачимо реалізацію процедури підтвердження здобутих освітніх кваліфікацій на тимчасово окупованих територіях», — казав Олексій Тільненко на нараді з питань деокупації та реінтеграції Криму в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Проєкт зі створення кадрового резерву для державних органів на деокупованих територіях розроблений Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та НАДС. Невдовзі буде запущена інформаційна система, що дозволить подати свою кандидатуру до резерву відновлення. Експеримент охоплює всі регіони, які зазнали окупації, включно з Кримом. Заявки зможуть подати всі охочі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини