Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: підтвердження освітніх кваліфікацій сприятиме відновленю кадрового потенціалу після деокупації Криму

8 / 02 / 2023

Підтвердження освітніх кваліфікацій фахівців сприятиме формуванню кадрового резерву в Криму після деокупації. Про це Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко розповів на нараді з питань деокупації та реінтеграції Криму в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Питання формування кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях також важливе і вимагає від української влади підготовчої роботи. На нашу думку, варто скористатися всіма можливостями. Однією з них ми бачимо реалізацію процедури підтвердження здобутих освітніх кваліфікацій на тимчасово окупованих територіях», – вважає Олексій Тільненко.

Йдеться, звісно, не про всі спеціальності. Однак, після звільнення окупованих росією територій не варто розраховувати лише на переміщений із материка персонал. На думку Олексія Тільненка, таке рішення є неоптимальним. Саме тому потрібно долучати до відновлення галузей, зокрема освітньої, місцеве населення та молодь.

8 лютого 2023 року МінРеінтеграції провело міжвідомчу нараду з питань деокупації та реінтеграції Криму. Нарада відбулася під головуванням віцепрем’єрки, міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук. У ній взяли участь представники силового блоку, постійна Представниця Президента України в Криму Таміла Ташева, перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, народні депутати, а також представники громадських організацій.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини