Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: до 1221 року збільшився сумарний термін ув’язнення кримських політв’язнів

13 / 10 / 2022

Сумарний термін вироків жертвам політичних переслідувань в окупованому Криму збільшився до 1221 року і 2 місяців. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

«Російські суди й окупаційні суди в Криму засудили до реальних строків ув’язнення 100 осіб. Сумарний термін вироків жертв політичних переслідувань у Криму, які наразі перебувають за ґратами, збільшився до 1221 року та 2 місяців», — розповів Євгеній Ярошенко.

6 жовтня троє жителів окупованого Криму отримали по шість років виправної колонії за участь у релігійній організації «Свідки Єгови». Вирок виніс так званий «Нахімівський районний суд» міста Сімферополь. Чоловікам заборонено вільно пересуватися ще один рік після звільнення з ув’язнення. Крім того, упродовж семи років вони не зможуть публікувати дописи у соцмережах та ЗМІ й займатися публічними виступами.

У 2017 році «верховний суд росії» визнав релігійну організацію «Свідки Єгови» екстремістською та заборонив її діяльність на території рф.

Нагадуємо, що раніше Євгеній Ярошенко повідомляв, що загальний строк ув’язнення кримських політв’язнів був 1203 роки і 2 місяці.

Вибір редакції

Ще Новини