Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: 7,45 млн грн спрямували на допомогу вимушеним переселенцям

15 / 06 / 2022

Від початку повномасштабного вторгнення на допомогу вимушеним переселенцям спрямували 7,45 мільйонів гривень. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко у інтерв’ю “Громадському простору”.

“Ми шукаємо шляхи подолання нових викликів. Розширили проект з Управлінням Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН) – тепер ми реалізуємо п’ять ініціатив”, – розповів Голова правління КримSOS Денис Савченко.

В рамках проєкту УВКБ ООН у КримSOS закупили на 3,5 мільйонів гривень ліжок, постільних комплектів, пральних машин, сушарок та інших речей. Їх привезли до місць поселення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Волинській та Тернопільській областях. Виділили  3,6 мільйонів гривень на оплату витрат на паливо для перевезення гуманітарної допомоги. 

Також у КримSOS з березня по червень зареєстрували 25 тисяч ВПО на програму фінансової підтримки від УВКБ ООН. І продовжують підтримувати 75 спільнот ВПО та створили мережу регіональних координаторів у  14 областях України для моніторингу потреб вимушених переселенців. 

“Крім цього, допомагали організовувати евакуацію людей з небезпечних районів Посольство Канади. Виділено було 250 тисяч гривень для компенсації витрат на паливо – їх передавали 11 партнерським громадським організаціям. Завдяки цьому активістам вдалось вивезти 526 людей із гарячих точок”, – прокоментував Денис Савченко.

Повний текст інтерв’ю читайте на сайті “Громадського простору”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас