Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: 990 тисяч гривен від УВКБ ООН спрямували на допомогу переселенцям

16 / 04 / 2022

Для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Волинській області закупили предметів побуту на 990 тисяч гривен. Про це розповів голова Правління КримSOS Денис Савченко

“Зараз є два типи місць тимчасового розміщення для вимушених переселенців. Довгострокові – це переобладнані дитячі табори, гуртожитки, санаторії. Транзитні, котрі використовуються на короткий час, – школи, садочки. Ми спільно з партнерськими організаціями та ініціативними групами ВПО спілкуємось з місцевою владою щодо потреб у таких місцях розселення. Завдяки першому траншу від УВКБ ООН були закуплені речі для вимушених переселенців, які зараз знаходяться у Волинській області”, – розповідає Денис Савченко. 

З початку війни, КримSOS спільно з організаціями, ініціативними групами ВПО та представниками УВКБ ООН збирають запити в місцях розселення переселенців. За березень закупили предмети побуту на сумму 990 128 гривен. Зокрема, для вимушених переселенців у Нововолинську були придбані та доставлені 1000 комплектів постільної білизни, 500 подушок та 20 сушарок для одягу. 

“Программа допомоги буде розширена на інші області. Найближчим часом ще кілька подібних закупівель будуть здійснені та направлені до двох областей – Житомирської та Полтавської”, – додав Денис Савченко. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини