Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Допомогу на 2,6 мільйона гривень від УВКБ ООН направили в Тернопільську область

23 / 04 / 2022

Другий транш від Управління Верховного Комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН)  в розмірі 2,6 мільйона гривень направили на допомогу в Тернопільську область. КримSOS та місцеві партнерські організації для потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО) закупили та доставили предмети побуту. Про це розповів голова Правління КримSOS Денис Савченко

“Усі речі ми замовляли у місцевих підприємців – вони виготовляли ліжка і шили постіль. Вразила щирість та готовність максимально швидко виконати замовлення та допомогти людям, що постраждали від війни”, – поділився Денис Савченко. 

Запити на допомогу КримSOS та партнерські громадські організації збирають від представників місцевої влади. У Тернополі, зокрема, для вимушених переселенців замовили 500 ліжок. Також додатково придбали інші необхідні речі: матраци,постільну білизну та подушки.  

Нагадаємо, що в рамках ще однієї програми УВКБ ООН надають фінансову допомогу людям, які втратили дохід та були змушені переїхати в інші регіони України. На даний момент проходить реєстрація заявок на допомогу у Львові та Вінниці. Незабаром запрацюють такі ж центри в Івано-Франківську та Тернополі. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини