Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: 61% опитаних фасилітаторами ВПО потребують гуманітарної допомоги

13 / 02 / 2023

61% з опитаних фасилітаторами КримSOS внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у різних регіонах України потребують гуманітарної допомоги. Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«За три місяці фасилітатори КримSOS опитали 1251 внутрішньо переміщену особу щодо потреб та проблем у місцях їхнього перебування. Згідно з результатами опитування, 760 осіб (61%) потребують гуманітарної допомоги», — розповіла Ольга Шкарупа.

Фасилітатори КримSOS розпочали свою роботу в листопаді 2022 року. Вони індивідуально спілкуються з ВПО та постраждалим від війни населенням з метою визначення їхні потреб та проблем. Результати опитувань направляють у відповідні регіональні організації та установи, які можуть допомогти та надати профільну допомогу.

Наразі 39 фасилітаторів КримSOS працюють у 13 областях України: Вінницькій, Полтавській, Сумській, Черкаській, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Чернігівській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Волинській та Чернівецькій. Незабаром також планується залучити фасилітаторів у Івано-Франківській області.

Робота фасилітаторів у регіонах — це одна з активностей КримSOS у межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара в справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини