Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: 40% звернень до юристів стосуються питань виїзду за кордон

1 / 06 / 2022

40% звернень від українців на “гарячу юридичну лінію” КримSOS стосуються питань виїзду за кордон.  Про це розповіла юристка КримSOS Анастасія Калініна. 

“З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну почастішали звернення кримчан щодо можливостей їх виїзду з Кримського півострова. Але контрольно-пропускні пункти на материковій частині України зараз під контролем російських військових та недалеко від них йдуть активні бойові дії. Фактично люди змушені виїжджати через територію рф”, – розповідає юристка КримSOS Анастасія Калініна. 

Також кримчани цікавляться можливістю оформлення українських документів – закордонного паспорта та ID-картки, свідоцтва про народження чи смерть. 

Раніше Анастасія Калініна повідомила, що юристи тестують онлайн-механізм оформлення документів для кримчан. Коли адвокати підписують з людиною онлайн-договір та представляють інтереси кримчанина у суді. 

Нагадуємо, що в громадській організації КримSOS працює окрема “юридична гаряча лінія”.  З 13 квітня юристи вже надали 504 консультації українцям. 

Щоб отримати юридичну допомогу звертайтеся за номером: +38 096 224 01 23 або пишіть на номер: +38 063 077 16 19.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини