Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ірма Вітовська і SHOPPING HOUR запрошують киян на музичний детектив

15 / 01 / 2016

У світі, де існує какао, можливо все! Саме тому запрошуємо Вас на музичний детектив «Фортуна Кота Какао». Автор казки, Ольга Гусейнова, разом зі співачкою Ірмою Вітовською та україно-сербським етно-лаунж проектом SHOPPING HOUR запрошують на захід усіх охочих: від малюків до бабусь з дідусями.

Ми заоохочуємо гостей приносити із собою подарунки, які громадська організація КримSOS передасть вимушеним переселенцям із Криму та сходу України. Книжки, іграшки, розмальовки, побажання та листи дітлахам приносьте з собою – у залі Вас зустрінуть представники КримSOS, яким Ви зможете передати благодійні подарунки. Фотозвіт згодом буде опубліковано на сайті КримSOS

Коли: 19 січня
О котрій: 19:00
Де: Дім освіти та культури «Майстер Клас» (м. Київ, вул. Лаврська 16а)
Вартість квитка: 100 грн. Для студентів і пенсіонерів діє 50% знижка.
Телефон для бронювання місць: 59-410-63.
Реєстрація на захід за посиланням.

______________________

Україно-сербський етно-лаунж проект SHOPPING HOUR засновано у Києві у 2006 році у студії «Кофеїн». Появу його спровокувало бажання творити, грати і слухати гармонійну музику. Навесні 2006 року група випустила дебютний альбом «The Worldest Music». Вперше наживо проект зіграв 19 січня 2008 р. на фестивалі «Jazzper» (м.Харків). Останній із чотирьох альбомів гурту «Пісні Трьох Морів» – вийшов у 2015 р .

SHOPPING HOUR співає 20-ма мовами світу, серед яких українська, сербська, англійська, французька, іспанська, китайська тощо. Назва проекту SHOPPING HOUR виникла завдяки довгій черзі у супермаркеті. І хоч нагадує вона про німецького філософа Артура Шопенгауера, учасники були б щасливі, якби їх слухачі пам’ятали іншого філософа  – Фрідріха Ніцше, який вважав, що життя без музики було б помилкою.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини