Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Інструкція для пенсіонерів-переселенців з переоформлення виплат

16 / 09 / 2016

ЩО СЛІД ЗРОБИТИ ПЕНСІОНЕРАМ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ?

ЯКЩО ВИ ДО 31 СЕРПНЯ ПОДАЛИ документи на виготовлення платіжної картки, що є одночасно електронним пенсійним посвідченням (згідно з Постановою ПФ), то очікуйте повідомлення від Ощадбанку про готовність картки. Ощадбанк повідомляє, що термін виготовлення картки становить 30 днів. Але на практиці цей строк значно більший. Юристи КримSOS станом на 16.09 не отримали інформації про те, коли почнуть видавати картки. Наразі Ви можете отримувати пенсійні виплати через касу Ощадбанку за наявності документів, що посвідчують особу.

 

ЯКЩО ВИ ДО 31 СЕРПНЯ НЕ ПОДАЛИ документи на виготовлення платіжної картки, що є одночасно електронним пенсійним посвідченням, то Вам терміново необхідно зробити наступне:

1. Надати особисто або через законного представника (опікуна, піклувальника) до територіального управління Пенсійного фонду:

При цьому отримувати пенсійні виплати у вказаний період Ви зможете через касу Ощадбанку за наявності документів, що посвідчують особу.

Оформлення електронних  пенсійних посвідчень для пенсіонерів із особливими потребами проводиться працівниками Пенсійного фонду за місцем їх перебування. Для цього необхідно зателефонувати в управління, де вони перебувають на обліку та повідомити адресу свого місця перебування. За даними Ощадбанку, кожен такий випадок вирішується індивідуально.

 

ЯКЩО ВИ ЩЕ НЕ ВІДКРИЛИ РАХУНОК В ОЩАДБАНКУ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ, то Вам терміново необхідно зробити наступне:

 1. Звернутися до відділення Державного ощадного банку України для призначення або продовження отримання пенсій з пакетом документів:

  • паспорт;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • пенсійне посвідчення;
  • довідка про взяття на облік особи, яка переміщується.

2. У відділенні банку необхідно заповнити заяву про відкриття рахунку, укласти договір та отримати відповідну платіжну картку.

3. Надати особисто або через законного представника (опікуна, піклувальника) до територіального управління Пенсійного фонду:

 ***

Нові пенсійні картки містять графічну та електронну інформацію про власника і його електронний цифровий підпис. Термін дії карти, відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 14.03.2016 №167, має складати до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта в установах Ощадбанку перші два рази кожні шість місяців, в подальшому – кожні 12 місяців. Після закінчення терміну дії карти вона буде перевипускатися за рахунок банку. 

Важливо! За відсутності проходження фізичної ідентифікації одержувачів пенсій Ощадний банк зупиняє видаткові операції за поточним рахунком до моменту звернення клієнта.

 

Вибір редакції

Ще Новини