Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Громадянин Таджикистану пропонував хабар українським прикордонникам на Чонгарі

22 / 06 / 2017

Вчора, 21 червня, 45-річний громадянин Таджикистану намагався потрапити до материкової України, не маючи при собі необхідних документів. Про це повідомили на сайті Херсонської ОДА.

«В ході перевірки прикордонники встановили, що у іноземця немає спецдозволу та до окупованого півострову він потрапив через недіючий пункт пропуску у Керчі. За хабар, розміром 500 російських рублів, іноземець сподівався «домовитися» з прикордонниками про безперешкодний пропуск через адмінмежу із анексованим Кримом та непроставлення відмітки про заборону в’їзду на територію України. Від такої пропозиції військовослужбовець відмовився», – йдеться в повідомленні.

Іноземця прикордонники не пропустили та заборонили йому відвідувати територію України на 3 роки.

По даному факту прикордонники направили повідомлення до Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст.369 КК України.

Нагадаємо, інспектори підконтрольного Росії кримського управління Россільгоспнагляду за минулий тиждень не пропустили на територію окупованого півострова близько 150 кілограм продуктів тваринного походження з материкової України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини