Ви знаходитесь:

Росіяни не пропустили до Криму з материкової України 43 кілограми сала

Червень 21, 2017 11:51 0 1313 QirimInfo
За минулий тиждень росіяни не пропустили на анексований півострів близько 150 кілограм продуктів тваринного походження.

Інспектори підконтрольного Росії кримського управління Россільгоспнагляду за минулий тиждень не пропустили на територію окупованого півострова близько 150 кілограм продуктів тваринного походження з материкової України. Про це повідомляє прес-служба Россільгоспнагляду.

«За минулий тиждень державні інспектори відділу прикордонного ветеринарного нагляду на Державному кордоні Російської Федерації і транспорті Управління Россільгоспнагляду по Республіці Крим і місту Севастополь припинили 91 спробу ввезення до Криму з України продукції тваринного походження. Заборонені до ввезення товари загальною вагою близько 150 кг були виявлені в автомобільних пунктах пропуску «Армянськ», «Джанкой» і «Перекоп» в ручній поклажі громадян і багажі особистого автотранспорту, що прямує з території суміжної держави», – йдеться в повідомленні.

На сайті «відомства» повідомляють, що в ручній поклажі було виявлено: 42,8 кг сала, 50,4 кг готових м'ясних і ковбасних виробів в асортименті, 44 кг м'яса птиці, 9,2 кг риби та рибопродуктів, 2,6 кг меду, 584 яйця.

Нагадаємо, українські прикордонники фіксують збільшення часу очікування та зменшення пасажиро-транспортного потоку через дії російських прикордонників на адмінкордоні з окупованим Кримом.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів