Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ГО «КРИМСОС» запрошує постачальників узяти участь у тендері на закупівлю товарів для офісу

9 / 10 / 2023

ГО «КРИМСОС» в межах реалізації проєкту «Посилення спільнот ВПО в західних та центральних областях України» згідно з партнерською Угодою з УВКБ ООН № UKR01/2023/0000000308/001, 2023 р., запрошує постачальників взяти участь у тендері на закупівлю товарів для функціонування офісу (канцтовари, госптовари, продукти харчування).  

Повний перелік та характеристики продукції, що закуповується, наведений в Додатку А Форма фінансової пропозиції.  

 Ми були би вдячні за отримання Вашої пропозиції не пізніше 12:00 16.10.2023р. У темі листа обов’язково вкажіть «RFQ 1023KrymSOS».  

Вся необхідна інформація щодо закупівлі міститься у тендерній документації за посиланням.  

Просимо уважно ознайомитися з тендерною документацією та в разі Вашої зацікавленості, подавати пропозиції згідно з усіма вимогами конкурсу.  

До участі в тендері будуть допущені лише пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що Замовник не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги Учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Замовнику. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Замовник має право володіння ними.

Замовник не несе відповідальності за роботу операторів зв’язку, якщо з якихось причин пропозиція не потрапила в строк, зазначений умовами конкурсу; за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю в тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення ухвалюється Замовником. Рішення Замовника є остаточним та оскарженню не підлягає.

Результати тендеру будуть оприлюднені шляхом оповіщення Учасників електронною поштою.

Чекаємо на Ваші пропозиції!

Поділитись

Вибір редакції

Ще Закупівлі