Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ФСБ погрожувала Владиславу Єсипенку розправою після його заяви про тортури

9 / 04 / 2021

Про це QirimInfo повідомив адвокат українця Олексій Ладін, який, разом з адвокатом Емілем Курбедіновим, поспілкувався зі своїм підзахисним 9 квітня.

«Владислав Єсипенко пояснив, що після судового засідання, в якому він зробив заяву про катування, його вивозили в оперативний відділ ФСБ на вул. Пушкіна в Сімферополі, де оперативники ФСБ погрожували йому фізичною розправою, якщо він відмовиться від своїх нібито свідчень, в яких він себе обмовив. Вивозили його в той день, коли я не зміг потрапити до нього в СІЗО (7 квітня). Тоді працівники ізолятора пояснили мені, що я не можу зустрітися з Єсипенком, оскільки він вивезений на слідчі дії. Однак слідчий Власов в той день пояснив мені, що слідчих дій ніяких не проводиться», — повідомив Олексій Ладін.

За словами Єсипенка, цього  разу до нього не застосовували фізичного насильства.

Раніше, 6 квітня Владислав Єсипенко під час засідання в підконтрольному РФ Верховному суді Криму, заявив про застосування до нього тортур російськими силовиками. За словами українця, побиттями, катуванням струмом і погрозами вбивства у нього вибили зізнання в роботі на спецслужби України.

Нагадаємо, ФСБ РФ затримала мешканця Кривого Рогу Владислава Єсипенка 10 березня в окупованому Криму за підозрою в «розвідувально-підривної діяльності в інтересах українських спецслужб».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини