Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Частина свідків і потерпілих у справі Чийгоза не з'явилася до суду

9 / 03 / 2017

Сторона обвинувачення у справі Ахтема Чийгоза не змогла доставити в суд частину свідків і потерпілих. У зв’язку з цим суд прийняв рішення оголосити перерву до 13 березня. Про це в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов. Він також додав, що прокурор «виявилася не готова продовжити представляти докази обвинувачення щодо Чийгоза».

«Сьогоднішнє засідання виявилося нетривалим. В даний час [йде] стадія подання доказів стороною обвинувачення, однак прокурор виявилася не готова продовжити їх представляти, заявивши, що комплекс оперативних заходів не дозволив забезпечити доставлення деяких осіб в суд для здійснення їх допиту. З огляду на те, що в суді вже були допитані практично всі потерпілі і у звинувачення залишилося близько дюжини свідків, включаючи чотирьох засекречених, це свідчить про кризу сторони звинувачення», – заявив Полозов.

У свою чергу, сторона захисту прийняла рішення надавати докази тільки після подання доказів стороною обвинувачення. «І якщо обвинувачення не може надати  доказів, то нехай скористається правом відмовитися від їх подання», – додав адвокат.

Нагадаємо, 6 березня, в Верховному суді Криму по «справі Ахтема Чийгоза» допитали Алі Асанова та Мустафу Дегерменджи фігурантів «сутички 26 лютого».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини