Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат у справі судакського автопробігу: суддя прийшла з готовими рішеннями

23 / 12 / 2016

У четвер, 22 грудня, Верховний суд Криму розглянув апеляційні скарги Аблякімов Аблякімова та Аліма Муслядінова – ще двох фігурантів “справи судацького автопробігу”. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка Ленора Дюльберова.

Як і у випадку з попередніми апеляціями двох інших фігурантів цієї справи – Енвера Чавуша та Сейтмемета Сейтумерова – рішення суду першої інстанції залишили в силі, а суму призначеного раніше штрафу зменшили вдвічі – до 10 тисяч рублів.

“Суддя прийшла з готовими рішеннями. Вона зачитувала їх 8-10 хвилин, а це рішення на 5 аркушах. Виносилося воно протягом 2 хвилин. У них скрізь написано, що автоколона складалася з чотирьох автомобілів, проте на відео видно, що машин було більше. Вони уникають цих «непотрібних» питань, тому що все заготовлено і рішення вже є. З точки зору боротьби за права людини, нас ці абсурдності влаштовують. Самі співробітники поліції в Судаку не могли зрозуміти, що пред’явити водіям. Ось і виходить то мітинг, то пікетування”, – пояснив в коментарі QirimInfo адвокат Олександр Попков.

Нагадаємо, 27 жовтня, Судакський міський суд повторно розглянув справу стосовно чотирьох кримських татар, обвинувачених в участі в автопробігу 18 травня. Чотирьом фігурантам «справи Судакської четвірки» були призначені штрафи в розмірі 20 тисяч рублів. Тоді захист вирішив оскаржити це рішення у Верховному суді Криму.

Раніше Попков, коментуючи рішення Верховного суду Криму заявив про намір оскаржити його в Європейському суді з прав людини.

Нагадаємо, QirimInfo докладно розповідав історію “Судакської четвірки”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини