Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

393 моніторингові візити до МКП здійснили регіональні координатори КримSOS

21 / 11 / 2022

Регіональні координатори КримSOS здійснили 393 моніторингові візити до місць компактного перебування (МКП) внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«За пів року роботи регональні координатори КримSOS здійснили 393 моніторингові візити до МКП внутрішньо переміщених осіб фіксуюючи їхні основні потреби та проблеми. Загалом було відвідано понад 300 місць компактного перебування ВПО», — розповіла Ольга Шкарупа.

Лише за останній тиждень координатори побували у 7 МКП у межах 11 візитів у семи областях України. Наразі КримSOS також працює над посиленням роботи з виявлення ризиків в щодо захисту внутрішньо переміщенних осіб.

Вже цього місяця свою роботу почнуть 39 фасилітаторів, які індивідуально спілкуватимуться із вимушеними преселенцями та фіксуватимуть основні проблеми у галузях юридичного та соціального захисту, роботи з дітьми тощо. Ці дані направлятимуть виконавчим партнерамУВКБ ООН в Україні для їхнього аналізу та опрацювання. Наразі фасилітатори проходять навчання.

Візити до МКП та робота фасилітаторів відбуваються у межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини