Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

30 листопада відбудеться пресконференція з нагоди старту дитячого культурно-мистецького проєкту

27 / 11 / 2020

70 дітей-переселенців зі Сходу України та АР Крим, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт і напівсиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей віком від 6 до 17 років із різних куточків України стануть телеведучими 7 нових випусків циклу дитячих пізнавальних культурно-мистецьких телепрограм із перекладом українською жестовою мовою, що поширюватимуться засобами медійного простору.

Проєкт органічно поєднає сферу культури із соціальною та освітньою сферами.

Основною метою проєкту є сприяння в суспільній реінтеграції та інклюзії виключених груп. Він одночасно спрямований на посилення інтеграції культури в щоденні громадські практики, розширення розуміння ролі культури в житті суспільства та розвиток міжгалузевої співпраці.

Під час пресконференції організатори проєкту спільно з дітьми-учасниками проєкту розкажуть про особливості проєкту, його цікавинки та очікувані результати.

Організатори проєкту: громадська організація «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо “Веселка ТВ”» спільно з громадською організацією «КримSOS» та благодійною організацією «Благодійний фонд “З теплом у серці”» за підтримки Українського культурного фонду в рамках Програми «Культура плюс».

Медійні партнери проєкту: Національна спілка журналістів України, Національна Асамблея людей з інвалідністю України, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні, Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти, Міжнародний дитячий медіафестиваль «ДИТЯТКО», ГО «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «Міст», ЛОМГО «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу – СХІД».

У пресконференції візьмуть участь: 

Діна Ібрагімова — голова ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо “Веселка TВ”», керівник проєкту;

Тетяна Лишневець — начальниця проєктного відділу Українського культурного фонду;

Денис Савченко — голова правління ГО «КримSOS», 

Ірина Крезуб — співзасновниця БО «Благодійний фонд “З теплом у серці”»;

Ліна Кущ — перший секретар Національної спілки журналістів України; 

Валентина Уварова — старший референт Апарату Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю. 

Безпосередніми учасниками цієї події стануть діти соціально вразливих категорій та їх батьки.

Цей проєкт є логічним, актуальним, затребуваним продовженням проєкту «МИ В ЕФІРІ», який було успішно реалізовано влітку цього року. У загальному підсумку цикл дитячих пізнавальних телепрограм народознавчого напряму складатиметься з 10 випусків, хронометражем 14-16 хвилин кожен. Усі вони будуть (як і попередні 3 випуски циклу) у вільному доступі в мережі Інтернет, а також транслюватимуться на телебаченні в ефірі телеканалів України.

Контактна особа: 066-975-73-88, tv.veselka@gmail.com (Станіслав Гнутов, координатор проєкту «МИ В ЕФІРІ плюс», член Національної спілки журналістів України).

Онлайн-трансляція пресконференції відбуватиметься на фейсбук-сторінках: https://www.facebook.com/veselka.tv/ (VESELKA TV) та https://www.facebook.com/nsju.org/ (НСЖУ).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини