Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

10 млн гривень направлять на допомогу для вимушених переселенців

10 / 05 / 2022

10 мільйонів гривень направлять в 4 області на допомогу для вимушених переселенців. Про це розповів голова Правління КримSOS Денис Савченко. 

“Ми продовжуємо роботу спільно з УВКБ ООН. В рамках нового траншу фінансової допомоги планується закупити предмети побуту для 15 місць компактного проживання (МКП) у Київській, Полтавській, Житомирській та Хмельницькій областях. Потенційно географія надання допомоги може розширитись”, – повідомив голова Правління КримSOS Денис Савченко.

КримSOS разом з місцевими спільнотами внутрішньо переміщених осіб (ВПО) моніторить запити про побутові потреби для людей, які були змушені переїхати в інші регіони для проживання. 

“Ми плануємо закупити та передати допомогу протягом наступних трьох місяців. Очікується, що предмети побуту надійдуть до людей з наступного місяця”, – уточнив Денис Савченко.

У березні, завдяки першому траншу КримSOS закупила для вимушених переселенців у Волинській та Тернопільській областях ліжка, постільну білизну, подушки та інші предмети побуту на 3 мільйони гривень.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини