Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Журналісти та правозахисники закликали підтримати Миколу Семену

14 / 02 / 2017

Відкрите звернення до громадськості у зв’язку з початком розгляду в суді справи кримського журналіста, автора Радіо Свобода і Крим.Реалії Миколи Семени підтримала низка правозахисних організацій і представників засобів масової інформації. Про це повідомляють Крим.Реалії.

Так, станом станом на 14 лютого відкритий лист підписали дев’ять різних організацій і ЗМІ: «Кримськотатарський Ресурсний центр», «Таврійська гуманітарна платформа», «Інститут розвитку регіональної преси», «Медіа ініціатива за права людини», Галина Койнаш («Харківська правозахисна група»), ГО «Кримський центр ділового й культурного співробітництва «Український дім», ІА «Голос Криму», редакція газети «Кримська Світлиця» і «Кримська правозахисна група».

13 лютого правозахисники українського Центру інформації з прав людини виступили з відкритим зверненням до громадськості у зв’язку з початком розгляду в суді справи кримського журналіста, автора Радіо Свобода і Крим.Реалії Миколи Семени.

Збір підписів під відкритим документом на цей момент триває. Підписати звернення можна тут.

Первинне засідання у справі Миколи Семени відбудеться 17 лютого в Залізничному суді Сімферополя.
Нагадаємо, проти Миколи Семени порушили кримінальну справу за підозрою в закликах до порушення територіальної цілісності Росії. Слідство заборонило йому залишати півострів.

Захист Миколи Семени, Міжнародна та Європейська Федерація журналістів, а також офіс представника ОБСЄ з питань свободи слова закликали ФСБ Росії випустити журналіста з Криму на лікування, позитивної відповіді поки добитися не вдалося.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини